Telefoniczna
Informacja Pacjenta: 800 190 590

Aktualności Oddziału

Aktualności Oddziału

Zapewnienie opieki zdrowotnej mieszkańcom powiatów: augustowskiego, bielskiego, grajewskiego

13.11.2020

Zapewnienie dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej mieszkańcom powiatu augustowskiego

Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, w nawiązaniu do polecenia Wojewody Podlaskiego z dnia 19 października 2020 r. dotyczącego powołania Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Augustowie, ul. Szpitalna 12 do realizacji świadczeń opieki zdrowotnej w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 poprzez zapewnienie w podmiocie leczniczym wyłącznie łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARSCoV-2, informuje, iż świadczenia opieki zdrowotnej w pozostałych zakresach udzielane będą przez położone w powiatach ościennych podmioty lecznicze, tj.

  1. Szpital Wojewódzki im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach, ul. Szpitalna 60, 16-400 Suwałki
  2. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sejnach, ul. Edwarda Rittlera 2, 16-500 Sejny
  3. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach, ul. Niepodległości 9, 19-100 Mońki
  4. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce, ul. gen. Władysława Sikorskiego 40, 16-100 Sokółka

Zapewnienie dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej mieszkańcom powiatu bielskiego

Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, w związku z powołaniem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaski, ul. Kleszczelowska 1 do realizacji świadczeń opieki zdrowotnej w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 poprzez zapewnienie w podmiocie leczniczym wyłącznie łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, informuje, iż świadczenia opieki zdrowotnej w pozostałych zakresach udzielane będą przez położone w powiatach ościennych podmioty lecznicze, tj.:

  1. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce, ul. Doc. Adama Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka
  2. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach, ul. Szpitalna 8, 17-300 Siemiatycze

Zapewnienie dostępu do świadczeń opieki zdrowotnej mieszkańcom powiatu grajewskiego

Z uwagi na fakt powołania Szpitala Ogólnego im. dr Witolda Ginela w Grajewie, ul. Konstytucji 3 Maja 34, 19-200 Grajewo do realizacji świadczeń opieki zdrowotnej w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 poprzez zapewnienie w podmiocie leczniczym wyłącznie łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARSCoV-2, Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, iż świadczenia opieki zdrowotnej w pozostałych zakresach udzielane będą przez położone w powiatach ościennych podmioty lecznicze, tj.

  1. Szpital Ogólny w Kolnie, ul. Wojska Polskiego 69, 18-500 Kolno
  2. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach, ul. Niepodległości 9, 19-100 Mońki
  3. Polsko-Amerykańska Klinika Serca Podlaskie Centrum Sercowo-Naczyniowe, ul. Marii Konopnickiej 11, 16-300 Augustów (świadczenia w zakresie kardiologii)

Wszystkie placówki, które posiadają umowy z Podlaskim NFZ, oraz dane kontaktowe, znajdą Państwo pod adresem: https://www.nfz-bialystok.pl/wykaz-szpitali-i-poradni-2015/