Telefoniczna
Informacja Pacjenta:
800 190 590
  • Facebook Logo
  • Youtube Logo
  • Twitter Logo
  • Język Migowy dłonie Logo
  • Biuletyn Informacji Publicznej Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

Aktualności Oddziału

Aktualności Oddziału

„Szlachetna Paczka” już po raz ósmy w Podlaskim Oddziale Wojewódzkim NFZ

10.12.2020

Szlachetne Paczki już ruszają w drogę! W nadchodzący Weekend Cudów otrzyma je od Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Pani Kornelia, mama dwójki chłopaków, której pomagamy w tym roku.

Pracownicy Oddziału przygotowali upominki, a wśród nich: łóżko dla starszego z synów Pani Kornelii, obuwie i kurtki zimowe dla całej rodziny, odzież, pościel, żywność, kosmetyki, pieluchy, chemia gospodarcza, artykuły szkolne, a do tego wymarzone roboty dla synków i słodycze świąteczne.

Tegoroczny Weekend Cudów tradycyjnie będzie celebracją dobroci i wrażliwości na drugiego człowieka. Jednocześnie będzie to weekend wyjątkowy – wolontariusze dostarczą paczki potrzebującym, darczyńcy natomiast przygotowywali pomoc z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Co pozostało jednak niezmienne, po raz ósmy otwieramy się na innych, słuchamy, angażujemy się w pomoc, dostrzegamy, że mamy szczęście, którym możemy podzielić się z innymi. Paczka nadal zbliża i jest pretekstem do mądrego spotkania, rozmowy i refleksji, nie tyko twarzą w twarz. Pozwala nam też zobaczyć, że dzielenie się szczęściem wcale nie powoduje, że mamy go mniej – pomaganie daje go mnóstwo również nam samym!

Pani Kornelio – cieszymy się, że mogliśmy pomóc właśnie Pani! Serdecznie pozdrawiamy! Ekipa „Szlachetnej Paczki” Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ życzy Pani zdrowych, spokojnych i radosnych świąt!

Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej
Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ