Telefoniczna
Informacja Pacjenta: 800 190 590

Aktualności Oddziału

Aktualności Oddziału

Szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej– nowy harmonogram szkoleń dla POZ-ów i AOS-ów

03.09.2020

Centrum e-Zdrowia (dawniej CSIOZ) po raz kolejny serdecznie zaprasza na bezpłatne  szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej dostępne w ramach Projektu „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

Na stronie Projektu: https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/ dostępny jest już harmonogram szkoleń  do końca 2020 roku. Szkolenia dedykowane są POZ-om oraz AOS-om.

Centrum e-Zdrowia rozpoczyna również kolejną –  IV turę rejestracji na szkolenia dla szpitali, która trwać będzie od 1 września br. do 31 października br.

Do udziału w merytorycznych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów Centrum e-Zdrowia zachęca szczególnie w związku ze  zbliżającym  się terminem obowiązkowego wystawiania skierowań w postaci elektronicznej, który przypada na 8 stycznia 2021 r.

Z uwagi na niezmieniającą się sytuację epidemiczną szkolenia nadal prowadzone są w formie on-line.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Placówki medyczne, których pracownicy chcą wziąć udział w szkoleniach, muszą posiadać aktualny kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Więcej informacji:  https://www.csioz.gov.pl/akademia-csioz/szkolenia-z-edm/.

Zapraszamy do rejestracji na szkolenia: https://akademiaedm.csioz.gov.pl/signup.

źródło : Centrum e-Zdrowia