Telefoniczna
Informacja Pacjenta: 800 190 590

Aktualności Oddziału

Aktualności Oddziału

„Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe/rehabilitację uzdrowiskową od A do Z” – szkolenia w Bielsku Podlaskim i Choroszczy

10.12.2019

Jak prawidłowo wystawić pacjentowi skierowanie na leczenie uzdrowiskowe/rehabilitację uzdrowiskową, w kontekście obowiązujących przepisów i zmian prawnych, jakie weszły w życie w 2019 r.? Temu zagadnieniu poświęcone będzie spotkanie szkoleniowo-informacyjne, które Podlaski Oddział NFZ organizuje w szpitalach w Bielsku Podlaskim i Choroszczy. To kolejne spotkania z cyklu poświęconego skierowaniom na leczenie uzdrowiskowe, jakie są organizowane na terenie całego województwa.

Spotkanie „Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe/rehabilitację uzdrowiskową od A do Z” jest przygotowane z myślą o lekarzach ubezpieczenia zdrowotnego, którzy kierują pacjentów do leczenia w uzdrowisku. Eksperci z Narodowego Funduszu Zdrowia odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące zasad kierowania pacjentów na takie leczenie.

Spotkania odbędą się w środę, 11 grudnia, w SP ZOZ w Bielsku Podlaskim (początek o 10.00) i w czwartek, 12 grudnia, w SPP ZOZ w Choroszczy (początek o godz. 11.30).

Serdecznie zapraszamy!