Telefoniczna
Informacja Pacjenta: 800 190 590

Aktualności Oddziału

Aktualności Oddziału

Komunikat dot. szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 – konsultacje dla placówek medycznych w ramach Dni Otwartych

07.12.2020

W związku z licznymi pytaniami wpływającymi do oddziałów wojewódzkich, NFZ specjalnie dla placówek medycznych, zainteresowanych realizacją szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, organizuje punkty konsultacyjne w oddziałach wojewódzkich Funduszu. Podczas tzw. otwartych dni – w najbliższy wtorek i środę, od godz. 8.00 do 16.00, koordynatorzy ds. szczepień będą udzielać wszelkich informacji na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi.

Na przedstawicieli placówek medycznych, również tych, którzy nie mają umowy z NFZ, będą czekać koordynatorzy ds. szczepień, którzy przybliżą zasady przystąpienia do programu, wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić aby realizować szczepienia oraz przedstawią zasady finansowania programu.

Konsultacje będą się odbywały z zachowaniem środków ostrożności oraz zasad reżimu sanitarnego. Zapraszamy do naszej siedziby:

Podlaski Oddział Wojewódzki NFZ

ul. Pałacowa 3 w Białymstoku.

Ponadto przedstawiciele placówek medycznych mogą uzyskać szczegółowe informacje o programie dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów w każdym z 16. Oddziałów Wojewódzkich Funduszu.

Czekamy na telefony codziennie od 8.00 do 18.00

pod dwoma numerami:

85 745 95 55

85 745 95 44

Na stronie internetowej NFZ opublikowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które dotyczą  naboru do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2:

https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/nabor-do-narodowego-programu-szczepien-przeciwko-wirusowi-sars-cov-2-o-co-pytaja-placowki-medyczne,7867.html

 

Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej