Telefoniczna
Informacja Pacjenta: 800 190 590

Aktualności Oddziału

Aktualności Oddziału

Kolejne spotkanie „Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe/rehabilitację uzdrowiskową od A do Z”

08.04.2019

Jak prawidłowo wystawić pacjentowi skierowanie na leczenie uzdrowiskowe/rehabilitację uzdrowiskową, w kontekście obowiązujących przepisów i zmian prawnych, mających wejść w życie w 2019 r.? Temu zagadnieniu poświęcone będzie kolejne spotkanie szkoleniowo-informacyjne, które w najbliższą środę, 10 kwietnia, w Szpitalu Wojewódzkim w Suwałkach organizuje Podlaski Oddział NFZ. To drugie z cyklu spotkań o skierowaniach na leczenie uzdrowiskowe, jakie są organizowane na terenie całego województwa.

Spotkanie „Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe/rehabilitację uzdrowiskową od A do Z” jest przygotowane z myślą o lekarzach ubezpieczenia zdrowotnego, którzy kierują pacjentów do leczenia w uzdrowisku. Eksperci z Narodowego Funduszu Zdrowia odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości dotyczące zasad kierowania pacjentów na takie leczenie.

Spotkanie odbędzie się w środę, 10 kwietnia br., w sali konferencyjnej nr 4 Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach (ul. Szpitalna 60). Początek o godz. 11.00.

Serdecznie zapraszamy!