Telefoniczna
Informacja Pacjenta: 800 190 590

Aktualności Oddziału

Aktualności Oddziału

27 czerwca – „Dzień Otwarty” dla osób niepełnosprawnych w Podlaskim NFZ

26.06.2018

Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na Dzień Otwarty poświęcony nowym uprawnieniom, jakie od 1 lipca zyskają osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

W środę, 27 czerwca, na sali obsługi interesanta Podlaskiego NFZ (ul. Pałacowa 3) będzie można otrzymać materiały informacyjne i skorzystać z porad ekspertów z organizacji i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych (od godz. 10.00). Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Wojewódzkiego i Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności oraz Pełnomocnik Prezydenta ds. Osób Niepełnosprawnych. Pracownicy Funduszu będą informowali o wprowadzanych od 1 lipca szczególnych rozwiązaniach dla osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym. To m.in.: bezkolejkowy dostęp do świadczeń medycznych.

Wejście dla osób poruszających się o kulach lub na wózkach znajduje się z boku budynku.

Przypominamy także, że pod numerem telefonu (85) 745 95 77 można uzyskać informacje o uprawnieniach dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Sekcja Komunikacji Społecznej